ΑΝΔΡΩΝ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΙ – ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ |
---|---|---|---|
18.03.2023 | 21:30 | Πανοράματος | ΑΕ Πυλαίας – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
31.03.2023 | 21:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – ΑΣ Αστέρες |
07.04.2023 | 21:30 | Ασβεστοχωρίου | Χορτιάτης – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
21.04.2023 | 21:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Αριστοτέλης |
08.05.2023 | 21:00 | Μίκρας 2 | ΕΟΝΘ – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
12.05.2023 | 19:30 | Κλεάνθους | Βίκτωρ – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
19.05.2023 | 21:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού - Πορφυριακός |
26.05.2023 | 21:30 | Πολίχνης | Μετέωρα – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
02.06.2023 | 21:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Μαλακοπή |
ΠΑΙΔΩΝ Β (ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ)
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΙ – ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ |
---|---|---|---|
18.03.2023 | 18:00 | Επανωμής | Αριστοτέλης Επανωμής – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
01.04.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – ΜΕΝΤ |
08.04.2023 | 09:00 | Μίκρας 1 | Ναύαρχος Βότσης – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
22.04.2023 | 19:30 | Τριανδρίας | Αχιλλέας Τριανδρίας – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
29.04.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Ταύροι Καλαμαριάς |
06.05.2023 | 18:00 | Ανατόλια | Ανατόλια – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
13.05.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Βεργίνα |
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (UNDER 13 / ΜΙΝΙ)
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΙ – ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ |
---|---|---|---|
12.03.2023 | 09:00 | Βασιλικών | Ταγαράδες – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
19.03.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Μαντουλίδης |
09.04.2023 | 17:00 | Θέρμης | Ν.Ραιδεστός – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
23.04.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Αριστοτέλης Επανωμής |
30.04.2023 | 09:00 | Ρυσίου | Αστέρας Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
07.05.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Ποσειδώνας Ν.Μηχανιώνας |
14.05.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Κένταυρος Ν.Καλλικράτειας – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
21.05.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Αναγέννηση Ρυσίου |
28.05.2023 | 15:30 | Θέρμης | Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
ΜΙΝΙ (UNDER 12 / ΓΕΡΑΚΙΑ)
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΙ – ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ |
---|---|---|---|
05.03.2023 | 09:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Πρωταθλητές Πανοράματος |
19.03.2023 | 09:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – ΠΑΟΚ |
02.04.2023 | 15:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Ποσειδώνας Ν.Μηχανιώνας |
09.04.2023 | 12:00 | Μαντουλίδη | Μαντουλίδης – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
23.04.2023 | 09:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Αριστοτέλης Επανωμής |
30.04.2023 | 14:00 | Θέρμης | Ν.Ραιδεστός – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
07.05.2023 | 09:30 | ΔΑΚ Περαίας | Αχιλλέας Θερμαϊκού – Ανατόλια |
14.05.2023 | 09:30 | Ρυσίου | Αστέρας Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Θερμαϊκού |
Καλέστε μας στο 694 425 0391 ή στείλτε e-Mail στο achilleasbasket@gmail.com.